2 צדדים לאותו מטבע

כפי שכתבתי בפוסט מלפני כמעט שנתיים “בלי אבל…“, זמן לא קצר לאחר שספרי “סבבה והכל אבל…” ראה אור זכיתי לפגוש את מי שהפך לימים לבעלי, והנבואה שבספר – “אני מתחילה לכתוב את הספר הזה רווקה שׂבֵעת דייטים, ומקווה לסיים את כתיבתו בזוגיות מאושרת עם ה”מכסה” הנכון, ובתקווה שכתיבת הספר או מציאת האהבה לא יתמהמהו יתר על המידה. האביר שלי, כנראה, תקוע בפקקים, או אולי מנסה למצוא חניה לסוס…” (עמוד 7) – התגשמה!

שינוי הסטטוס היווה מאורע משמח וחיי הזוגיים תפסו כיוון חדש, מרגש, בריא ומלא אהבה, אך כמו ששיתפתי באותו פוסט, מיום ליום הרגשתי כאילו אני מתרחקת מאותו סירה בה יושבות הסינגליות של ההווה. הקלישאה הידועה לגבי הזמן שחולף והתובנות שהוא מביא איתו התקיימה גם הפעם, ומצאתי את עצמי בשנתיים האחרונות בצד השני של עולם הרווקות – כמפעילת מסיבת הרווקות “69 גוונים של אדום” לכל אותן “soon to be married” או סינגליות לשעבר.

2 sides to singlehoodקו דק דו כיווני מחבר בין עולם הסינגליות, החיות את הרווקות (בין אם בהנאה או בסבל) – לבין הכלות לעתיד, שחוגגות את סיומה (בין אם בשמחה או בסבל…). זהו רצף שכיוונו אפשרי ל-2 הכיוונים: מסינגלית לכלה/בת זוג מצד אחד, ובת זוג (לאו דווקא נישואין) לסינגלית/גרושה טרייה וכו”. לשמחתי אני מצליחה לחגוג “על הקו” ופוגשת סינגליות רבות במסיבות הרווקות שאני מעבירה, ששואבות עידוד ונחמה גם באירוע בו הרווקות מודגשת וברורה במיוחד.

אז מעז יצא מתוק, ולמרות שאיני יכולה לספר לך על הדייט ההזוי האחרון שחוויתי, אני שומעת על הדייטים הללו מפי המשתתפות במסיבות. באחת המסיבות האחרונות שמעתי על בחור שהיה אמור להחזיר את א”  הנתנייתית הביתה, מהדייט שהתקיים בתל אביב, וברוב חוצפתו אמר כי יעשה זאת רק אם תתחלק איתו בהוצאות הדלק או שישאיר אותה בתחנה המרכזית! אין ספק כי האבירות פסחה על טיפוס זה!

לרגל סיום שנת 2014 ותחילת 2015 הרשי לי לחלוק איתך מספר ברכות, לסינגלית ולכלה לעתיד:

* לסינגלית – שתמצאי את הזוגיות לה את מייחלת ואת השלווה לחכות לה בסבלנות בלי להתפשר על הקווים האדומים שלך.

* לכלה לעתיד – בין אם יצאת למאות דייטים לפני שפגשת את הנסיך שלך או בין אם הוא הראשון שלך, אל תקחי את הזוגיות שלכם כמובן מאליו. החיפוש אחר בן הזוג הנכון אינו קל או טריוויאלי, ואל לך לשכוח כי גם לאחר מציאתו יש לטפח ולהזין את הזוגיות 🙂

ובשורה התחתונה אני מאחלת לך – הרבה אהבה!!!

רוצה להגיב?

Show Buttons
Hide Buttons